Ach jo...roztrhané srdéčko...!

27. července 2009 v 19:27 | Jackie Holmsová |  Chlapi, chlapi...a znova mužský:)
Už jsem přečetla spustu knih, jak dělat, to či ono..jak se zbavit "blbýho kluka", který mi ublížil. Jde o to, co funguje v reálu. Bohužel ani jedna z těchto "inteligetních rad" nepomůže. Stejně se polovina z mých kamarádek, a i určitě z Vás vrací, k tomu svému. Takže milé čtenářky, buďte tak moc hodné a poraďte...co dělat, když najednou "zmizí" náš milovaný..., a dělá, že nás nezná, i když jste spolu ještě včera byli na romantické večeři. Moc vám děkuji za vaše příspěvky a moc se ně ně těším. Vaše Jackie:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amy Amy | 27. července 2009 v 21:32 | Reagovat

Roztrhané srdéčko...myslím, že všichni to známe...Chlapy :D  jsou z nás schopni vyždímat poslední energii, naději a štěstí...jsou schopni nás bezcitně využít, být surový, když něco chtějí...Přemýšlím, že vypisovat tady se všemi bolístkami je naprosto zbytečné...každá ví o čem mluvím a každá máme jinou zkušenost, ale bolí to stejně. :-|  Mám také svůj příběh o lásce a sama nevím jestli štastné nebo neštastné...Tak jsem si sedla s hrnkem čaje, pustila si muziku a přemýšlela...
Po dlouhém hloubání v mých bolístkách jsem si řekla, že brát to tak vážně je asi psychická sebevražda...A tak jsem se rozhodla počínaje zítřkem budu pana Božského brát jak se říká sportovně...A asi si to my holky nesmíme všechno tak brát a trochu se POCHLAPIT :-P a to doslova... ;-)
Všem co jsou štastní gratulka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama