Kluci2 pokračování...

25. července 2009 v 22:19 | Jackie Holmsová |  Chlapi, chlapi...a znova mužský:)
Moc vám, všem děkuji za vaše komentáře, velmi mě potěšili.
Tak a teď k těm klukům," zatím jsme se brouzdali na mělčině, ale teď asi spadneme do nějaké vlny". I k tomu by se to dalo přirovnat.
  • Yummy Amy
    Kluky se poslední dobou snažim neřešit.
První Dáma na obzoru.
Ahoj, ahoj, vítám tě na svém blogu, a vás všechny ostatní samozřejmě také, jak za skvělá pozbuzení, tak za jiné malé příjemné překvapení.
Ale teď k této odpovědi.
"Kluky se snažím neřešit", abych vám všem řekla pravdu, já taky. Ale většinou do toho vlítnu po hlavě až po uši, znova. Pak vylezu a lížu si rány.
Pro změnu příběh mé kamarádky:
Říkejme jí třeba Jasmína
Jasmína se ráda česala, oblékala, svého kluka milovala, a on ji zklamal. Zalezla si do ulity a odmítá vylézt. To je první příklad, je to smutné, ale je to pravda. Kluci si opravdu myslí, že když jsou ti "páni tvorstva", že nás mohou zanedbávat a ošizovat. A proto se vůbec Yummy Amy nedivím. Na druhou stranu snažím se na tento problém nahlížet objektivě, bohužel...holt jsem taky jenom ženská. Objektivní by bylo říct, že Yummy se bojí nového vztahu, zklamání,bolesti. Která z nás to nezažila nejmíň dvacetkrát. Bohužel. A proto Yummy i vám všem držím pevně palečky,aby jste našli pana Pravého. A doufám, že se zde pochlubíte, s kterýmkoliv úlovkem. Já vám ho neprodrbu nebojte se. Jedna moje kamarádka jmenuje se Eva se bojí nového vztahu, chlapů, ale na druhou stranu se bojí, že navždycky zůstane sama. Co by na to? Myslíte, že je její postoj omluvitelný? Myslím Evy. Co byste jí poradili, jak byste se zachovali vy? Ráda vás vyslechnu a i pro ostatní dámy, to jistě bude pohlazení na duši. Jedno vám řeknu nejste v tom sami,a Yummy tobě to zcela schvaluji. Určitě tě rozčilují a prudí, vykašli se na ně...určitě se najde lepší. Zatím relaxuj a mysli na sebe. Pro tebe i pro ostatní dámy, platí to samé, už se moc těším až mi napíšete, co si myslíte o Evě a jak by se jí dalo pomoci...s díky, a s vřelým pozdravem zdraví Vaše Jackie.
Ps:Jen by mě zajímalo, co si o tomhle všem myslí pánové. Tak až sem nějaký dorazí, ať o sobě dá vědět, ať napíše svůj názor, ráda ho uvítám. Jen jedno slušně pánové, a neházejte všechen hnůj na nás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 scope scope | Web | 25. července 2009 v 22:26 | Reagovat

Prosííím!
Omlouvám se, že komentář není k článku, ale i přes mou snahu jsem prostě nebyla schopna zjistit, co se před tou tapetou skrývá za slova.
Možná že měla i hlavu a patu, dnes na blogu nevídané, ale požádala bych tě, o změnu layoutu. Stačí jen místo obrázku použít jednolitou barvu. ;) Pak se bude hned líp číst.

2 Jackie Jackie | 25. července 2009 v 22:45 | Reagovat

Pokusím se o to, ještě to nějak změním, vyhraju si s tím
8-), v pořádku co bych pro svou čtenářku neudělala:). Doufám, že budeš mít chvilku strpení, teprve se zaučuji, dík za připomínku:) Tvá Jackie

3 scope scope | Web | 26. července 2009 v 10:56 | Reagovat

*opět to tu studuje*
Uhm... *zavyje zoufalstvím*
Mohu? Krok jedna - vyberu si třeba i jednu z těch kýčovytých tuctových nabídek blog.cz na výchozí vzhled.. a pak teprv opravuju krok po kroku. Kdyby jsi chtěla s něčím pomoct, klidně se ozvi, za výsvětlivky by ti to stálo... snad.
*stále šok v očích, jak se jí to divně zobrazuje...
Eto... asi sis hodila stejnou barvu písma a pozadí... nějak to není opět čitelné *blush* promiň, že se furt připomínám...

4 Jackie Jackie | 26. července 2009 v 12:21 | Reagovat

Tak, co spokojená? :-D, snad to nějak zvládnu i dál, drž mi palce, a těším se na tvůj další komentář, a i na ostatní samozřejmě :-). Vaše Jackie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama