Mužský...jak jinak.

25. července 2009 v 19:22 | Jackie Holmsová |  Chlapi, chlapi...a znova mužský:)
Onehdá jsem se s kamarádkou bavila na téma chlapi. Zjistili jsme, že žádný z nich není romantický. Tam se tam romantika vytrácí? Zjistila jsem, že asi brzo vymřeme, jestliže ty "naši mužští" neprojeví trochu zájmu o takovou věc, jako je romantika. Ne dnešním mladým klukům zřejmě užíjdí vlak, nebo co. Jestli máte bratříčky, raději je vychovávejte k romantice. Jako prevenci, pro jistotu. Možná bych měla vymyslet nějakou vakcínu, na romantiku. Vakcín je plno, ale na obyčejné nadbíhání není. Zřejmě mi tedy nezbývá ic jiného, abych roztrtila dvě a půl vajička a smíchala to s trochou čočky, tak si zřejmě představují romantiku mužstí. Naopak ženy, by volili květiny, které voní jako nejjemnější parfém. Zřejmě se, ale budeme muset obejít bez vakcíny a nějakým způsobem dokopat "ty naše chlapy" k nadbíhání. Znáte scénu z takové normální rodinky kdy maminka jakoby zakopne o akvárko s želvami, a tatínek se sám nabídne, že ho přemístí? Zřejmě tak se budeme muset chovat, aby si mysleli, že to vymysleli. A pro jednou bude muset feminismus stranou. A pánové Vás prosím, jak trefně podotkla kamarádka, nechoďte na rande, jako pro rohlíky a zpět. My chceme jen trochu smyslnosti a vášně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amy Amy | 27. července 2009 v 21:39 | Reagovat

to je smutné...Kluci ztrácí smysl pro romantiku nebo jak to pojmenovat...S tim souhlasím, ještě aby ne když me se o otm posledně bavili :-D .
V každém případě, tak jako stoupá počet rozvodů...podle mě stoupá počet těch co si chtěj jenon vrznout... :-? A takové...pozabíjet ...  :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama