Zase chlapy:)

27. července 2009 v 22:14 | Jackie Holmsová |  Chlapi, chlapi...a znova mužský:)
Moc vám, všem děkuji za vaše příznivé reakce:), ani jsem jich tolik nečekala. Ale Amy, mě přivedla na myšlenku rozvody...a má pravdu. Každé třetí manželství se rozvádí. Jak už jsem řekla na toto téma jsem si vyšetřila článek. Naštěstí jsem šťastná "mamina", ale i přesto z vaší nemalou pomocí bych chtěla tento článek napsat. Spoustu mých kamarádek je rozvedeno, začnu jednu po druhé obíhat a vyptávat se..., i když vím je to hodně bolestná záležitost. Chtěla bych poprosit i vás, aby jste přidali pár hodnocení, referencí a podobně. Tedy, co vy na rozvod? Jaké jsou vaše pocity? Ať jste rozvedené, vdané či svobodné. Moc si vážím každého vašeho příspěvku a Amy řekněme začne, samozřejmě v dobrém slova smyslu:).
to je smutné...Kluci ztrácí smysl pro romantiku nebo jak to pojmenovat...S tim souhlasím, ještě aby ne když me se o tom posledně bavili :-D . V každém případě, tak jako stoupá počet rozvodů...podle mě stoupá počet těch co si chtěj jenon vrznout... :-? A takové...pozabíjet ... :-|.
Souhlasím, zase na druhou stranu, kdyby "někdo" kdyby vybil polovinu národa stejně bychom si nepomohli. Tedy závěr? Dámy nedejte se bojujte o své ženství, máte na něj plné právo, a pánové s tím "vrzáním" spokojte se s vlastní manželkou, bude méně brutalit a nedopadneme,jako "Blboun Nejapný", tím myslím tím vyhynutím. Ne vzhledem, ani chováním, či velikostí mozku:). I když o tom chování a velikosti mozku by se dalo o některých pánů uvažovat...co myslíte dámy?:).
Přeji Vám příjemný večer vaše Jackie:).
Ps: Až bude chtít vaše ratolest vědět, co je Blboun Nejapný nelámejte si hlavu. Uvařte si kafíčko a čaj, a napiště, veselou historku vaší rodiny. Já vám z radostí napíšu, kdo, že to je Blboun Nejapný:) <![CDATA[//><!]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama