Zná to každý

6. srpna 2009 v 19:46 | Jackie Holmsová |  duchovno!
Zná to každá, můžeme říct i každý...už, jako děti jsme se báli na bojovkách, jako puberťáci dívajíc se na horor, alespoň záminka, že se můžeme tisknout ke svému milému, že ano dámy?:) A podobně. Já bych nechtěla někoho strašit vyvolávat duchy či podobné...spíše strach vysvětlit, rozebrat...pomoci. Řekněme, že bych zde chtěla online zavést něco, jako psychologickou poradnu. Nebudu nic vychvalovat, např. že nemusíte nic platit...jen internet...:). Tedy, kdo má zájem, a nebo problém ráda, se mu pokusím pomoci...neříkám, že jsem špičkový psycholog...jen se pokusím pomoci:).
Moc se těším...a doufám, že to vyjde...případné připomínky, návrhy či podobné posílejte na tento blog...a říkám, je to ryze anonimní. V případě poradit, pomoci, atd. buď jestli se nestydíte:), pište sem a nebo, pro stydlivá stvoření:) na www.cernameggi@seznam.cz

Těším se:). A doufám, že i pomohu vaše Jackie:).
Ps: A aby jste si byli jisti, že vaše starosti nejsou jediné na světě, tedy nepropadejte zoufalství, a depresi, sejdu se s pár kamarádkami, a pak vám budu vyprávět, co se přihodilo nového:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama