Září 2009

Pokus7 troška lásky, v pozdním dni:)

29. září 2009 v 21:36 | Jasmina Holmsová |  Fotogalerie
Troška lásky, v pozdním dni,
o tom i malé děti sní,
trochu něhy, zas ta slova,
budu je opakovat zas a znova:).
Hezký večer přeje Jasminka:)
Ps:Udělejte si hezký večer, a zapomeňte na chvilku na starosti kolem:). Potřebuje te to;).


Konečně se mi povedl ptáček, co letí:)pokus6

29. září 2009 v 21:26 | Jasmina Holmsová |  Fotogalerie
Jupí sem na sebe pyšná:).

Ztracená princezna

28. září 2009 v 20:57 | Jasmina Holmsová |  Příběhy, povídky a jiné:).
Žila byla, jednou v jedné vesnici, moc hezká dívenka, jménem Evička. Evička nebyla nikterak neobyčejná, kdepak, byla naprosto obyčejná dívenka s obyčejné vesnice, ale jednou se stala zajímavá věc. Přišel posel z paláce, a Eviččině babičce, oznámil, že konečně našli platnou dědičku, lesního králoství, a tou, že je Evička. Babičku to udivilo, přeci její dcera byla "jenom pradlena", ale pak si dala dvě a dvě dohromady. Evička, jako jediná z vesnice měla, malá křidélka na zádech, ale o tom, zatím Evička nevěděla, jelikož jí nic takového babička neřekla, a ona sama si s dětmi s okolí moc ráda nehrála. Nejraději si hrála sama, na pokraji lesa, a přemýšlela, jak ny její maminka vypadala, asi teď. Její maminka zemřela, když jí byli tři roky. Docela dost jasně si ji vybavovala, což je taky jedna s dokonalých, vlastností víl, a skřítků. Kdo je její otec nevěděla. A babičce to až teprve teď došlo. Její dcera mlčela, o muži, který s ní dítě počal, a babička netušila proč. Byla to pro ni záhada...stejně, tak jako pro Evičku, která záhady milovala. A představovala si, jakou asi bude mít koupelnu a ostatní pokoje v paláci. Ale o tom zase jindy:),

Návštěvní kniha - j

27. září 2009 v 13:40 | Jasmina Holmsová |  Návštěvní kniha

La Mamba...:)

26. září 2009 v 17:16 | Jackie Holmsová |  Tancem ku zdraví:)
1. Rozkroč se na šíři boků a pokrč kolena.

2. Rozhoupej se ve svých bocích, jako by jsi chtěla točit obručí kolem pasu. Zkus si představit ležatou osmičku a začni podobně kroužit boky. Ze začátku se ti to bude zdát těžké, ale neboj to se naučím:) mě to také chvilku trvalo;)

3. Začni si zpívat nebo pobrukovat, nebo si pusť nějakou svou oblíbenou písničku a tancuj, co hrdlo ráčí.
Postupem času budu dodávat i další prvky:) A tak se naučíš nakonec celý tanec;).
Ps: Příště snad budou i obrázky:), ale nekreslím moc dobře;D.

STOP TÝRÁNÍ ZVÍŘAT!!!

26. září 2009 v 17:14 | Jackie Holmsová
Týrání zvířat je trestné, ale co ty chudinky, na kožešinových farmách? Jak by bylo tobě, kdybys byl to zvíře? No jen se do toho vžij...malá klec, strach, že se skoro nedá dýchat beznaděj. Taky je ti hrozně? I zvíře umí říct ne, jen musí lidé němé tváři porozumět. Co na to ty?
Lidé, co trápí zvířaty, třebas jen pro zisk, a lidi, co nosí zvířecí kožešiny, přijde mi to nechutné a absurdní. Od zvířat bychom se mohli spoustu učit, podle toho, co lidé provádí ve světě. Lidé se zabíjejí pro nic za nic. Akorát ztrácíme lidské životy, bylo plno válek, ale všechny jsou stejně drastické. Zvíře nezabije pokud nemá hlad, a nebo člověk, kterého bere, jako hodně velkého nepřítele, si moc nevyskakuje. Tak otevři oči a pohlédni pravdě do očí. Trpíš při přestavě chudáka zvířete? Já také...ale co s tím bohužel nevím, mohla jsem jen napsat tenhle článek, a poslat ho dál po internetových vlnách. Napiš, co tebe trápí, že lidé provádí zvířatům. Neříkám že všichni. Piš do komentářů. Ráda si s tebou, ano zrovna s tebou na toho téma popovídám. A na závěr video. Stojí za to, i když připrav si radši po ruce kapesník...není to moc veselé:(. Těším se na příznivé komentáře, že proti týrání, jak zvířat i lidí i kohokoliv jiného. Upozorňuji i na lidi, i když okrajově, protože o tom bude jiný článek.


Dík za předčtení...
<![CDATA[//><!]]>


Na co myslím?

26. září 2009 v 17:10 | Jackie Holmsová
Toto je velmi prastará otázka "Na co myslíš?" Mnoho lidí, ale neřekne na, co přesně myslí. Má kamarádka Jana je jedna z nich...a musím říct, že mi její mlčení vyhovuje. Vyprávěla mi příběh, kdy se poprvé políbila s chlapcem. On se po chvilce mlčení zeptal "Na co myslíš?" V rozpacích řekla, že ani neví. Ale to je jeden případ ze sta. Opravdu..., mnohem víc případů je, že se žena zeptá muže. Také je taková hra...:). Mohla bych pokračovat do nekonečna. Ale já se chci zeptat, vás milé čtenářky a čtenáři:), co vy na to??? Srdečně zdravím:). A těším se na vaše komentáře...k prvnímu kolu hry:).

Úvod, pochopení, pravidla:)

26. září 2009 v 17:08 | Jackie Holmsová
Co Vy na to?! Je vlastně také tak trochu soutěž:). Vždycky dám náhodnou otázku, některé otázky budete vybírat vy, v komentářích:). Tedy abych jste pochopily úplně:).
1. Buď dám otázku já, nějaká co mě zrovna napadne:), a nebo vy:). Co budete připravovat za otázky je na vás, o nejlepších se bude losovat v komentářích:). Buď a nebo, v komentářích, která bude mít nejvíce hlasů:), jednu z nich, kdyby to bylo nerozhodně, vyberu konečnou já:). To je ta demokracie no:D. Ale pozor, žádné přisprostlé otázky, apod. Ty neberu, a pokavaď se budou vulgární otázky opakovat, mažu je:/:(:).
2. Pak když už z konečnou platností bude vybrána otázka, buď každý měsíc jedna a nebo každý týden, podle toho, jak se to ujme:).
3. A pak už budeme jen čile diskutovat, a rozebírat ze všech stran, dotyčnou otázku:).
Tak snad jsem to napsala tak, aby byl "návod k použití" alespoň trochu k použití:D. Přeji příjemnou zábavu:). Moc se těším, vaše Jasmine:).

Rozdělení krásných a kouzelních bytostí:) - jen tak pro začátek

26. září 2009 v 17:06 | Jackie Holmsová
Vím, že existuje plno stránek, kde si můžete udělat, co zrovna vy jste za anděla, apod. Já budu psát sama za sebe, tak jak to cítím..atd. Netvrďte mi, že andělé...jsou výmysly, či něco jiného. Protože to není pravda, andělé existují. Jen jim musíte otevřít své srdce a svou duši, o nic jiného nejde. Když se spojí tyto dvě věci dohromady, vznikne nám s toho, krásný výjev a to je anděl, či jiné mystické bytosti. Andělé vás chytí za srdce a už vás nepustí. Je to nádherný, báječný, euforický pocit, štěstí, lásky a spokojenosti:). A to všem vám dávají, naplňuje vás to a můžete, tyto pocity předat dál, ke svým nejbližším a dál. I mezi lidmi jsou andělé, některé pouhým okem nezaznamenáme, jiné ano. Některé poznáme na první pohled, jiné nikoliv. Možná je to, také tím, že si anděla, každý z nás představuje jinak. Když jsem obcházela různé lidi, kteří se vůbec neznali, ať mladí nebo staří a zeptala jsem se jich, co musí mít anděl. Většina z nich mi řekla, že křídla. Uznávám to, někteří andělé křídla mají, jiní ne...podle toho do jakých patří kategorií, teď nejde o to, že by byli padlý, či něco jiného, ale o to, že někteří se vznášejí uvnitř duše a někteří plachtí vzduchem, někteří andělé cítí svoje křídla na zádech avšak pro okolí jsou skryté. Apod. Na vypsání z pocitů, které každý z nás cítí je tenhle papír moc krátký. Proto jsem se všechno snažila zkrátit, shrnout do pár vět. Snad je to alespoň trochu pochopitelné. Ale jedna věc, je ze všeho nejdůležitější a to, víra, naděje, štěstí a láska. "Všechno souvisí se vším", jak řekl jeden velikán. A má pravdu:).

A teď se ptám vás milý čtenáři, co si o "napřirozeném světě myslíte vy?" Pište do komentářů, ráda se s vámi podělím o místo v článku apod:). Děkuji a přeji hodně štěstí a úspěchů:). Vaše Jasmin:).


VYHRÁT MŮŽE KAŽDÝ!!!

26. září 2009 v 17:03 | Jackie Holmsová
Ahoj, máme tu novou soutěž s názvem Povídka. Téma zní sama/nebo sám:), v lese. Tři nejlepší budou ocenění:). A pozor...vyhrává každý:)!!! Těším se pac a pusu posílá Jasmin:).

pokus5

26. září 2009 v 17:01 | Jackie Holmsová |  Fotogalerie

pokus4

26. září 2009 v 16:58 | Jackie Holmsová |  Fotogalerie

pokus3

26. září 2009 v 16:55 | Jackie Holmsová |  Fotogalerie

pokus2

26. září 2009 v 16:54 | Jackie Holmsová |  Fotogalerie

pokus

26. září 2009 v 16:52 | Jackie Holmsová |  Fotogalerie

Milé dámy a pánové!!!

26. září 2009 v 15:07 | Jackie Holmsová
Můj blog má už trošku ošumtlejší kabát, a proto jsem se rozhodla změnit mu image:). Tentokrát to bude velká změna;) a i proto ruším svůj druhý blog GirlsO07@.blog.cz a budu naplno věnovat tomu zde:). Přiznávám možná i trochu s rudnutím, že jsem poslední dobou moc blog nevyhledávala, a možná na něj tzv. "kašlala" ale opak je pravdou. Snažím se blogu ušít nový kabát, a je mi líto, že nikdo sem moc nechodí a nepíše komentáře:(. Tak pište lidi:). Mám pro tebe, ano zrovna pro tebe bojový úkol, napiš do komentářů, co ti zde chybí:). Ráda se pokusím vyhovět:). S úsměvem zdraví Jasmine:).
Ps: Ano asi jste si všimli, změna jména:). Prostě jsem si změnila jméno toť vše;).

I ty můžeš pomoci!!!

25. září 2009 v 16:20 | Jackie Holmsová
Chceš lidem, zvířatům, a ostatním, co trpí pomoci? Tak neváhej a pusť se hned, teď do toho. Při tomto platí, "čím dříve tím lépe" a "ZÍTRA UŽ JE POZDĚ". A je to pravda, každý den umře na světě minimálně jeden člověk, zvíře, živý tvor. Každý den můžeš udělat něco pro to, aby byl svět lepší. Stačí málo, a každý den můžeš mít lepší, tobě bude lépe a ostatním pomůžeš. Tak neváhej a začni hned!!!

Kyberšikana začátek nové éry násilí?

25. září 2009 v 16:14 | Jackie Holmsová
Kyberšikana - v překladu do jazyka českého znamená omezování soukromých práv člověka. "Jedná se o zlý vtip žáků na učitele nebo je v tom i něco víc?" Mám takový pocit, že se jedná o víc. ˇ
Žáci předvádí na sobě soulož přičemž dotyčnou chvíly nahrávají. V nejmenovaném časopise, psali, že plno dívek neuneslo následek, za to, co na nic jejich spolužáci napáchali, i pomocí internetu. Příklad cituji "dva a více spolužáků na své spolužačce, předváděli soulož, svlékli ji tričko apod. Dívka neunesla hanbu," a podle mě i jakýsi pocit viny, který u ní vznikl, na základě této šikany. "že se oběsila." A to jsou pouhá fakta, takovýchto příběhů se odehrává v našem okolí spoustu, a už nejde jen o mladé dívky, i chlapce, kluci, dospělé ženy, muže. Kohokoliv, každého z nás. Neříkej, že tebe se to netýká, týká, když neuděláš nic...což dost často nedělají i učitelé apod. Zkus být jeden z prvních, buď jeden z prvních, a pošli tuto zprávu dál. Nebuď ke svému okolí lhostejný!!!

Za všechny ušetřené oběti děkuje Jackie Holmsová

I internet má své chyby!!!

25. září 2009 v 16:05 | Jackie Holmsová
Nedávno jsem narazila a docela poučný článek a má pravdu..., internet je čím dál víc nebezpečný. A já jsem se sama sebe začala ptám, "čím to?" A to mi vnuklo myšlenku napsat o tom článek.


Poslední dobou...

17. září 2009 v 18:29 | Jackie Holmsová |  Chlapi, chlapi...a znova mužský:)
Poslední dobou si čas od času, říkám, že je zvláštní, co si všechno muži dokáží vymyslet. Ale abych nebyla jednostranná, musím říct, že i mi ženy, občas vymýšlíme "podlé skutky", a nebo naopak vymýšlíme, jak mužům zpříjemnit život. Musím říci, s nepatrným zrudnutím, že se mi také občas stane,že chci nějakého muže tzv. "nachytat na švestkách". Nechci tvrdit, že jsem nenapravitelná feministka, protože tomu tak není, bez mužů si svůj život nedokážu představit:). Často se vžíváme do jiných lidí, snažíme si představit, jaké by to bylo být někým jiným. Musím podotknout, že vžívání, jakožto vciťování se do někoho jiného je zcela na místě, třebas i v divadelních hrách. Ale cokoliv úzce souvisejíc se zlobou, je smutné. Nejsem soudce, a taky nesoudím a ani neodsuzuji. Není to nic špatného protože zloba, zasáhne občas každého z nás, avšak je - li té zloby příliš mnoho, už se stává pouhým zločincem v očích veřejnosti a širokého okolí. Neříkám, že si občas nepomyslím, že daná osoba je špatná. Ano, zločin, jako takový je špatný. A tak by to nemělo být. Jsem s toho smutná, a zoufalá, jak je dnešní svět marnivý, podlý, zákeřný a v nekončící řadě i zlý. Ano uznávám, řekla jsem, že nejsem soudce, takénže nejsem. Ale svět je zlým, a nemůžeme vkládat na bedra tíhu osudů a zloby světu. Většinou za to mohou nějací lidé. A já se táži "co na to Vy? Dá se udělat něco, co by svět změnilo k lepšímu?" Těším se na vaše komntáře vaše Jackie:)