Sos - úvod:).

12. září 2009 v 23:10 | Jackie Holmsová |  Sos!!!
Ok, tak aby jsme všichni měli klid, budu vás, tedy tě oslovovat jako kamaráda/ku:). Ahoj já jsem Jackie:) těší mě:). Mimochodem Jackie je jen přezdívka, ale o tom, až někdy jindy...možná:D. Sos je něco, jako psychoporadna:D, neříkám, že jsem rozená diplomová psycholožka:), ale jde spíš o to dopátrat příčinu;). Intuice, ženské myšlení, říkej si tomu, jak chceš, rozhodně nešetři písmenky:). Email už znáš, ale raději si ho ještě zopáknem cernameggi@seznam.cz Kdo by měl zájem, podělit se o svůj problém s ostatními, ráda ho sem přepíšu, ale jen s dovolením autora!!! Jinak si to nechám pro sebe, a doufám, že i člověk, kterému budu odepisovat, také;). Možná se někomu nebude líbit, co teď napíšu, ale občas bude nutné dotyčného člověka tzv. dokopat k psycholožce...neboj nekouše;). Je rozdíl mezi psychologem a psychiatrem tedy:
Psycholog: Radí:).
Psychiatr: Lečí, ten může předepsat prášky(taky nekouše:)).
A teď mé vysvětlení k předchozí větě, protože, jak už jsem řekla nejsem diplomovaná psycholožka apod. Jen jde o to, pomoci, když se stydíš, cokoliv říct, rodičům, kamarádům, partnerovi, prarodičům, rodině apod. Nebojte se a pište:)...já určitě nekoušu;). Děkuji za pochopení mého krátkého vzkazu a doufám, že dokážu pomoci...nejsem SuperWomann:D, ale snad někomu pomůžu, celý svět zachránit neumím, ale každý život je důležitý:). Pevné nervy, a zdraví přeje Jackie:).
Ps: Můžeš samozřejmě napsat, když tě bude trápit i něco fyzického..ale taky vyhledej doktora;), a nebo když ti bude smutno, a nebudeš mít komu, říct, co tě trápí, proč smutníš. Neváhej a napiš:). Jsem u od toho;). Nebo samozřejmě, i když se ti přihodí něco hezkého, napsal/a jsi zkoušku;), vdala ses/oženil ses:). Apod. Díky za milé i smutné zprávy, ráda se pokusím pomoci, a nestyď se já tě od vrat nevyhodím neboj;). Takže oficiální tikání a kamarádi;). Pa...kámo:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama