Filozofie - zamyšlení

10. října 2009 v 12:59 | Jasmina Holmsová |  Chlapi, chlapi...a znova mužský:)
Co si muží myslí? Co po nás chtějí? Jakožto po ženách, nebo po manželkách? Mají jiný slovních pro ženy, které jsou jen partnerkami? Jak mluví na manželky, a jak na milenky? Proč muži podvádějí, když není důvod? Proč myslí na své potěšení, a dost často zapomínají na ženu? Proč kluci mladší dvaceti let, jsou vysloveně elektrizující, a každou chvíli myslí na sex? Proč říkají "sem chlap a mám své touhy"? "Je to příjemná činnost apod. "? Proč nedokáží, alespoň pět minut dívat se dívkám do očí? Proč, si s námi hrají? Proč, si dokazují, něco, co nejsou? Kdy je máme odkopnout? Kdy s nimi zůstat? Kdy říct NE? Kdy dokázat, co chceme my? Jak, je přesvědčit, že nejsme feministky a, že je potřebujeme, ale přesto máme svůj názor, a svá práva? Jak dokázat, že "já jsem ta nej"? Jak ukázat správnou cestu? Proč nevydrží čekat, když řeknu "Já ještě nechci,popř. nemám náladu? Jak s nimi mluvit, když prohraje jejich tým?

Těchto otázek, by bylo mnohem, mnohem víc, sama jsem přečetla spoustu článků, na téma muži, kluci, ale nenacházím, odpověď. Proto se ptám, ano tebe, zrovna tebe:).

Vás milé, čtenářky, a čtenáři, žádám, o radu, taky o vaše tipy, ráda, je přidám na článku. A nejen o tipy, o vaše připomínky, a jak jste na tom Vy? S potěšením děkuje, zdraví a těší se vaše Jasmina - Jackie:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama