Leden 2010

člověk

23. ledna 2010 v 21:10 | Jasmina Holmsová |  citátky:)
"Čím více se cítíš člověkem, tím více se podobáš bohům."
J.W. Goethe - Epigramy

"Člověk si nemůže vybírat, musí zůstat člověkem."
St. J. Lec - Neučesané myšlenky

"Člověk může uniknout všemu, jenom ne době samému."
St. Zweig - Netrpělivost srdce


"Člověka poznáš, při víně, při penězích a v hněvu."
Talmud
"Odvaha, poloviční záchrana."
Ruské přísloví

"V pochybných věcech má největší cenu odvaha."
Publilius Syrus - Sentence


"Sebeláska je největší ze všech lichotníků."
La Rochefoucauld - Zásady a úvahy


"Kdo důvěřuje sobě, předstihuje ostatní."
Čínské přísloví

Hračky:)

22. ledna 2010 v 22:19 | Jasmina Holmsová |  pro mami a mimi!
Kravička v tričku

75 kč

Hračky...použité? Jako nové! Já to dokážu! Chceš se přesvědčit?Tak čti dál, určitě si vybereš:).

22. ledna 2010 v 20:03 | Jasmina Holmsová |  pro mami a mimi!

Má někdo narozeniny svátek apod? A ty nutně potřebuješ dárek a netušíš, kde ho získat? Tady ho získáš snadno a za skvělé ceny, dodávka skoro ihned:)...tak neváhej, a jdi do toho:).

Chceš si něco levně koupit ale nevíš kde? Tak to jsi na té správné stránce:) Stačí si jen prohlédnout obrázky a napsat do komentářů...kousky jsou jedinečné, (nejsou sériové). Jak se říká kdo dřív přijde ten dřív mele! Přeji ti hodně zdaru!

Soutěž....!!!

7. ledna 2010 v 19:20 | Jasmina Holmsová |  Virtuální časopis!!!
Protože pomáhám jedné kamarádce na jejím blogu psát články může vám tento článek přijít povědomí. Ale nedalo mi to, a musela jsem ho sem dát:D. A taky aby se dostalo úplně na všechny:).


Tak jsem zase tu!!! Vánoce jsou za námi...a máme tu nový rok!!! U nás doma se dělo akorát to, že stromek se rozhodl sabotovat, a spadl(nikdo se ho ani nedotkl), rozlil se na vyčistěné parkety a rozbil kouličky, které byli ze skla, plastové jsou evidentně bezpečnější. Nu poté můj spolubydlící, když jsem se ještě na skok objevila ve svém bytě, a nebyla u rodičů, nalévajíc si čaj, rozlil ho na celý pekáč čerstvě upečených perníčků:D...aby jsem se nerozčílila(já pekla, on "užíral" že to tak musím říct), nechal plech "vysušit" na topení. Měli u nás v bytě přespat jeho rodiče, bydlí v Brně, my v Praze. Já jela k rodičům, takže mi to i docela vyhovovalo. Ve shonu jsem si plechu skoro vůbec nevšimla, však tatínek ano..! Řekl si, že je to škoda, a že ochutná. Jak v pohádce pejsek a kočička...ho celý snědl. Ale naštěstí mu nebylo špatně:D. Ještě si vychvaloval, jak dobře umím péct...že jsou křehké apod. Dokonce, začal cosi o tom, že ze mě bude dobrá hospodyně apod. To mi spolubydlící vyprávěl přiopile na Silvestra...ale rodičům se ještě nesvěřil, že je jiné orientace, a že má dost vážný vztah s kuchařem od nich s práce, kde pracuje jako čišník. Druhý den měl bolehlav a, i přes něj jsem mu všechno vylíčila. Společně jsme se tomu zasmáli, i když on se svou "opicí" moc ne. Myslím si, že Karel, tak se přítel mého spolubydlícího jmenuje, bude taky umět báječné perníčky...které si tatínek tolik pochvaloval. Jen mu budu muset dát recept:D! A myslím si, že perníčky si tatínka dozajista získá:D.

Nu a co vy? Povídejte přehánějte, chci se zasmát společně s vámi. Jestli máte nějakou zajímavou historku, nebo ještě lépe vtipnou apod. neváhejte a napište. Všechny je dám do článku a společně s vámi milý návštěvníci vybereme tři nejlepší, kteří vyhrají diplomek..! Tak neváhejte a pište! Všichni na to máte! A vyhrát můžeš i ty...;)!


S veselým pozdravem zdraví Jasmína:).

Krásný Nový rok...

1. ledna 2010 v 22:57 | Jasmina Holmsová
"Jak se říká jak na nový rok, tak po celý rok." Jsem zvědavá a upřímně doufám, že se všichni budete mít mnohem lépe nežli rok minulý. Přeji vám hodně zdraví,štěstí lásky..a všeho co si přejete a co očekáváte:), jen to dobré samozřejmě...!:). Tudíž také doufám, že se vám bude líbit nový desing...mé stránky:)..., a že svá očekávání a touhy i novoroční předsevzetí...že se vše vyplní a budete šťastný:).

Krásný rok bez mráčků vám od srdce přeje vaše Jasmína Holmesová:)
PS: Pište, jaké příhody a příběhy se vám stali o Vánocích:), upřednostňuji veselé...prosím:). Ne že bych chtěla ostatní odhánět ale rádi se určitě všichni zasmějeme:). Pár vám jich taky napíšu nebojte:). Ráda je zveřejním:). Těším se na vás vaše Jasmínka:).