Soutěž....!!!

7. ledna 2010 v 19:20 | Jasmina Holmsová |  Virtuální časopis!!!
Protože pomáhám jedné kamarádce na jejím blogu psát články může vám tento článek přijít povědomí. Ale nedalo mi to, a musela jsem ho sem dát:D. A taky aby se dostalo úplně na všechny:).


Tak jsem zase tu!!! Vánoce jsou za námi...a máme tu nový rok!!! U nás doma se dělo akorát to, že stromek se rozhodl sabotovat, a spadl(nikdo se ho ani nedotkl), rozlil se na vyčistěné parkety a rozbil kouličky, které byli ze skla, plastové jsou evidentně bezpečnější. Nu poté můj spolubydlící, když jsem se ještě na skok objevila ve svém bytě, a nebyla u rodičů, nalévajíc si čaj, rozlil ho na celý pekáč čerstvě upečených perníčků:D...aby jsem se nerozčílila(já pekla, on "užíral" že to tak musím říct), nechal plech "vysušit" na topení. Měli u nás v bytě přespat jeho rodiče, bydlí v Brně, my v Praze. Já jela k rodičům, takže mi to i docela vyhovovalo. Ve shonu jsem si plechu skoro vůbec nevšimla, však tatínek ano..! Řekl si, že je to škoda, a že ochutná. Jak v pohádce pejsek a kočička...ho celý snědl. Ale naštěstí mu nebylo špatně:D. Ještě si vychvaloval, jak dobře umím péct...že jsou křehké apod. Dokonce, začal cosi o tom, že ze mě bude dobrá hospodyně apod. To mi spolubydlící vyprávěl přiopile na Silvestra...ale rodičům se ještě nesvěřil, že je jiné orientace, a že má dost vážný vztah s kuchařem od nich s práce, kde pracuje jako čišník. Druhý den měl bolehlav a, i přes něj jsem mu všechno vylíčila. Společně jsme se tomu zasmáli, i když on se svou "opicí" moc ne. Myslím si, že Karel, tak se přítel mého spolubydlícího jmenuje, bude taky umět báječné perníčky...které si tatínek tolik pochvaloval. Jen mu budu muset dát recept:D! A myslím si, že perníčky si tatínka dozajista získá:D.

Nu a co vy? Povídejte přehánějte, chci se zasmát společně s vámi. Jestli máte nějakou zajímavou historku, nebo ještě lépe vtipnou apod. neváhejte a napište. Všechny je dám do článku a společně s vámi milý návštěvníci vybereme tři nejlepší, kteří vyhrají diplomek..! Tak neváhejte a pište! Všichni na to máte! A vyhrát můžeš i ty...;)!


S veselým pozdravem zdraví Jasmína:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama